Rebelkovská výprava na Radyni

4. 6. 2016
Datum akce: 4.6.2016

Sešly jsme se v sobotu ráno na konečné zastávce trolejbusu č.13 u Olympie. Jakmile jsme byly všechny, přišla nám SMS od Pana Elefanta. Stálo v ní, že nás čeká úplně nejtěžší zkouška za celý rok. Naším úkolem bylo dostat se až na Radyni.

Cestou jsme hrály spoustu her, ale nejvíc nás asi bavilo stavět domečky pro zvířátka. Na tom jsme strávily tolik času, že jsme si pak musely pospíšit, abychom vůbec stihly dojít na Radyni do určeného limitu. Když jsme dorazily nahoru a daly si sváču, přišla nám další SMS. Měly jsme tam někde najít mapu. Všechny jsme se pustily do pátrání. Prolézaly jsme mezi kameny a sutinami, ale po mapě jakoby se slehla zem. Nakonec jsme ji přeci jen objevily a zanedlouho po tom nám přišla další SMS. Měly jsme mapu dopravit dolů, ale zároveň nám napsal, že je možné, že se nám ji někdo pokusí ukrást. 

Cestou zpět jsme hrály zase spoustu her a žádná krádež mapy se nekonala. Návrat byl na tom smamém místě jako sraz a přišly jsme skoro na minutu přesně. Všechny jsme si to náramně užily a už se nemůžeme dočkat, kam nás mapa příští rok zavede.

Ještě chci holky moc pochválit, protože přestože jsme ušly přes 8 kilometrů neslyšely jsme od nich skoro ani jednu stížnost na bolavé nohy ani na těžký batůžky :)

Any