Pampelišky - výprava do Plas

7. 4. 2017
Datum akce: 7.4.-9.4.2017

Výprava do Plas.

Sešly jsme se na hlavním nádraží. Jely jsme rychlíkem a vystoupily na malém nádraží, odkud jsme se vydaly směrem k chatě podle mapy. Po chvíly chození jsme narazily na Marcelu (nejspíš správkyně té skautské chaty), která nám řekla kde se chata opravdu nachází a provedla nás v ní. Chatička byla sice trochu menší, ale moc příjemná.

Po ubytování jsme měly večeři a hrály různé hry. Další den jsme se dozvěděly, že u Barči se vyskytují známky smrtelné nemoci a že my jí musíme najít protilék, jinak nakazí celé lidstvo. Kvůli tomu jsme také musely nosit hrozně nepohodlné oblečky, ve kterých jsme vypadaly hrozně. :D Na snídani jsme musely jíst tak, abychom měly pořád natažené ruce, tudíž jsme musely krmit jedna druhou. To byla sranda.

Ten den jsme hrály hry, abychom získaly indície k tomu, kde najdeme lék. K obědu jsme měly špagety a po obědě další hry. Když jsme konečně získaly všechny indície, našly jsme podle nich flešku, na které bylo, že protilék dostaneme za diamanty v hodnotě deset tisíc korun. Musely jsme hrát znalostní hru, abychom je získaly. Pak bylo volno až do smluveného času předání.

Po předání jsme zachránily Barču a Pišiši nás opustila, protože musela na koncert. Další den jsme si urychleně sbalily a šly na mši. Po mši jsme musely na nádraží a zpátky domů.

Týna