Pampelišky v Přešticích

24. 11. 2017
Datum akce: 24.11.-26.11.2017

Výprava do Přeštic

V pátek jsme se sešly na nádraží a autobusem jsme dojely na vlak do Přeštic. Když jsme vystoupily z vlaku, vedoucí nám daly mapu, podle které jsme se dostaly do klubovny. Uvítal nás tam velmi milý kluk jménem Honza. Večer jsme vymýšlely náš program na vánoční schůzku a pak šly spát. Během noci nás budily naše nevypnuté budíky a nevypnutelné stopky. Ráno jsme neměly plánovaný budík a tak jsme vstaly až v 10h. Poté jsme si daly snídani a šly jsme hrát hru. Mezitím naše výborná kuchařka uvařila oběd. Po obědě jsme si vzájemně vyráběly dárky. Když byly vyrobené, tak jsme šly nacvičovat náš program na vánoční schůzku a potom šli na procházku. Bohužel před večeří odjely některé účastnice našeho zájezdu. Po večeři jsme si povídaly a pak šly spát. Ráno jsme musely vstávat brzo. K snídani jsme měli hnědé kuličky s mlékem. Poté jsme si sbalily, uklidily a šly na vlak. Vlakem jsme dojely na nádraží a pak jeli tramvají číslo 4 do pavilonku na mši.V pátek jsme se sešly na nádraží a autobusem jsme dojely na vlak do Přeštic. Když jsme vystoupily z vlaku, vedoucí nám daly mapu, podle které jsme se dostaly do klubovny. Uvítal nás tam velmi milý kluk jménem Honza. Večer jsme vymýšlely náš program na vánoční schůzku a pak šly spát. Během noci nás budily naše nevypnuté budíky a nevypnutelné stopky. Ráno jsme neměly plánovaný budík a tak jsme vstaly až v 10h. Poté jsme si daly snídani a šly jsme hrát hru. Mezitím naše výborná kuchařka uvařila oběd. Po obědě jsme si vzájemně vyráběly dárky. Když byly vyrobené, tak jsme šly nacvičovat náš program na vánoční schůzku a potom šli na procházku. Bohužel před večeří odjely některé účastnice našeho zájezdu. Po večeři jsme si povídaly a pak šly spát. Ráno jsme musely vstávat brzo. K snídani jsme měli hnědé kuličky s mlékem. Poté jsme si sbalily, uklidily a šly na vlak. Vlakem jsme dojely na nádraží a pak jeli tramvají číslo 4 do pavilonku na mši.V pátek jsme se sešly na nádraží a autobusem jsme dojely na vlak do Přeštic. Když jsme vystoupily z vlaku, vedoucí nám daly mapu, podle které jsme se dostaly do klubovny. Uvítal nás tam velmi milý kluk jménem Honza. Večer jsme vymýšlely náš program na vánoční schůzku a pak šly spát. Během noci nás budily naše nevypnuté budíky a nevypnutelné stopky. Ráno jsme neměly plánovaný budík a tak jsme vstaly až v 10h. Poté jsme si daly snídani a šly jsme hrát hru. Mezitím naše výborná kuchařka uvařila oběd. Po obědě jsme si vzájemně vyráběly dárky. Když byly vyrobené, tak jsme šly nacvičovat náš program na vánoční schůzku a potom šli na procházku. Bohužel před večeří odjely některé účastnice našeho zájezdu. Po večeři jsme si povídaly a pak šly spát. Ráno jsme musely vstávat brzo. K snídani jsme měli hnědé kuličky s mlékem. Poté jsme si sbalily, uklidily a šly na vlak. Vlakem jsme dojely na nádraží a pak jeli tramvají číslo 4 do pavilonku na mši.

Bety