Tři Čuníci

11. 4. 2008
Datum akce: 11. - 13. 4. 2008

Všichni Orli a Včelky jsme dostali dopis ve kterém bylo pozvání na nezapomenutelnou akci TRI ČUNICI!! Z vedoucích jeli Josef, Sabča a Severka.

Patek: v 16.30 na hl. v. n. jsme se všichni sešli v oblečení které jak se sluší a patří do společnosti!! Odjeli jsme vlakem do Stoda. Z nádraží jsme se pak odvláčeli na faru. Na faře jsme se ubytovali a měli jsme večeři. Rohlíky a chleby se šunkou a se zeleninou. Josef pak vyzval Perutí (Honza Peroutka) a Vojtu o nejrychlejší snězení zelí. Bylo velmi zábavné se na ne dívat!! Po večeři jsme umyli nádobí a měli jít ven, kde jsme vytvořili malý kroužek. Jeden člověk začal a bylo za úkol dát vždy jednu nohu k druhému na př.: já dam pravou nohu k dalšímu a další dá levou nohu k dalšímu a tak proste tu druhou nohu dává dál vždy!!! Bylo to velmi úchylný!!! A pak jsme hráli naší oblíbenou baterkovanou!! Tu jsme hráli asi 4 hry. Pak jsme měli čajovnu, kde jsme si povídali na všelijaká táborová i netáborová témata. Mezitím někteří usínali popravdě jenom já!!

Sobota: ráno jsme vstávali až v 8hodin. Měli jsme neobvyklou snídani.Holky nám uvařili párky. Jenže problém byl, že jednu ruku jste museli mít nataženou a druhou za zády skrčenou. Velmi zábavné, ale já a myslím, že i Sabča říkala, prostě jsme se moc nenajedli a nevychutnali!!! Po snídani jsme měli jit zase do čajovny. Hráli jsme hru. Každý dostal na čelo lísteček, kde měl pro tu chvíli určenou svoji vlastnost!! Na př.: moudrý člověk, nula, odborník, nudná osoba atak jinak. Po této hře jsme se šli vyblbnout ven. Hráli jsme hru, že Josef přitáhl sbalený spacák, uvázal ho a pak ho chytil za provaz, roztočil ho a měl za úkol nás s ním bouchnout a mi zase se ho dotknout!! Potom jsme hráli tanky.Tank tvořila krabička od sirek a sirka v předu jeho kanón!! Stůl byl hracím polem na kterém bylo plno průkazek s knížek a jiných blbostí!! Za pomoci byly dvě kostky kterými se tank pohyboval nebo otáčel. Po té nám roveři řekli, že si máme uvařit vlastní oběd!! Byla to hrozná prča všichni jsme u toho blbli a smáli se!! Naházeli jsme tam všechno od tuny kuřecího masa, cibule, majoránky, zmrzlé zeleniny, jíšky z rami, kmínu, rajčatového protlaku až po všelijakých new kořeni !!! Mysleli jsme si, že potom budeme mít průjem nebo něco jiného, ale nakonec to všem chutnalo!! A co že jsme to vlastně měli!?? Jo, těstoviny s omáčkou z předchozího složení!! Oběd jsme dělali až ve 3 hodiny, takže až do 4h jsme měli šlofíka!! Pak k nám přisel Josef, že si půjdeme zahrát golf, takže si máme vyrobit alespoň 2 nebo 3 golfové hole. Měli jsme jednu kriketovou, kterou nakonec všichni odpalovali… Vítek si vzal nějakou motyku, kterou našel za barákem a já jsem vyrobil ultra super golfovou hůl, která se skládala z pánvičky a nějakého klacku přivázaných k sobě!! A pak jsme vyrazili do lesa!! Golf byl dobrý, bavil nás myslím všechny… po golfu jsme se rozhodli, že si půjdeme zahrát ještě fotbálek!! Hráli jsme ho asi hoďku nebo dvě a pak, když už zapadalo slunce jsme se rozhodli jit zpátky na faru. Tam nám Josef řekl ať se převlíkneme do společenského oblečení!!! Asi po půl hodince znova přišel a odvedl nás do jídelny, kde byly připravený krásně upravené ubrusy, příbory, skleničky, svíčky a jiné. Josef hrál číšníka a začal rozlévat vína (rychlé špunty). Holky, myslím Sabču a Severku, tak ty jako by dělaly kuchařky!! Nevím teda asi možná!! Měli jsme i chody a mezi tím jsme diskutovali o Vojtěchových DILINKOVYCH plyšových medvídcích Barybalech… a jiných různých tématech!! Asi po hodince a půl nás Josef vyzval, abychom šly do čajovny!!! Zde jsme se bavili zase o jiných různých tématech!! A pak asi v půl dvanácte jsme šli spát!!

Neděle: ráno jsme vstali, uklidili, sbalili si , nasnídali se a šli do místního kostela na mši!! ……………. Po mši jsme ještě douklidili a šli na vlak. Po cestě jsme si, kdo chtěl, koupil nauka!! A na nádraží si pro nás přijel vlak který nás odvezl až do Plzně!!! PS: první společná akce s holkami (včelkami) napsal:CHYM :-)