Pampelišky výprava k jezírku

21. 5. 2016
Datum akce: 21.5.2016

Sešly jsme se v sobotu v 8:00 před klubovnou. Dělaly jsme Aničce Černé triko. Týna s Kačkou na něj malovaly a zbytek hrál fotbal nebo ringo, pak byl oběd a hrály jsme městečko Palermo. Ester a Bětka musely bohužel odejít. My jsme pak šly k nějakému jezírku na Lochotíně. Cestou jsme se přendavaly kolíky, a kdo jich na sobě měl nejvíc, prohrál. Když jsme došly na místo, rozdělily jsme se do dvou skupin a hrály jsme scénky. Každý měl nějakou postavu a musel jí do příběhu zakomponovat. Dále jsme si povídaly, smály se nebo lezly na lanovou pyramidu. Také jsme hrály hru, že jsme měly na zádech čísla od 1-10 a psaly jsme si, kdo má jaké a poslední, které nám zbylo, patřilo nám. Pak se vyprávěl příběh a ve kterém se objevovaly slova, na která jsme musely něco udělat. Třeba vůně- otřít se nosy o sebe. Cestou domů jsme se zastavily u fontánky a hrály si, a pak jsme odešly ke klubovně, kde na nás čekali rodiče.

Jóža