Amazonky- Muzikál Příchovice

22. 1. 2016
Datum akce: 22.-24.1.2016

V pátek jsme se sešly na vlakovém nádraží a čakaly na vlak do Přeštic. Tentokrát jsme nejely samy- jel s námi ještě  pan choreograf, protože v plánu bylo vytvořit muzikál. Po příjezdu do Přeštic jsme musely najít místo, kde budeme spát. Byla nám dost zima, takže jsme musely být rychlé. Vedoucí nám daly mapu a úkoly, podle kterých jsme hledaly různá místa v Přešticích a luštily tak šifru. Nebylo to tak snadné a tak nám nakonec museli vedoucí pomoci. Místo jsme našli a celý zbytek večera jsme hrály spoustu her a pak choreograf Kuba hrál na kytaru. Chvilku se zpívalo a pak jsme začaly tancovat. Večer nám Verča přečetla pohádku a šly jsme spinkat.

Druhý den po snídani jsme začaly trénovat tancování a zpívání do muzikálu. Dostaly jsme slova, která jsme se musely naučit a každá z nás se učila tancovat nějakou sestavu podle toho, jakou roli hrála. Skoro celé dopoledne jsme tancovaly, ale před obědem se ještěšlo ven  na hru. Musely jsme získat šátky, které byly potřeba na závěrečnou choreografii, proto jsme sbíraly dovednosti a vedoucí nás při tom chytali. K obědu jsme si dali těstovinový salát a po krátkém poledním klidu se konečně začalo natáčet. Pár scén jsme zvládli uvnitř, zbytek jsme dodělali venku. Počasí nám opravdu přálo, protože jsme točili muzikál o ledové královně a všude bylo spousta sněhu. Celý večer jsme hráli hry, bavilo nás hlavně městečko Palermo 3D. Nakonec nám Terka přečetla pohádku a šlo se spát.

V neděli ráno jsme po snídani vyrazili na mši do Přeštic, kterou jsme stihli tak tak- ale stihli. Po skončení jsme se vrátili do Příchovic a uklízelo se. Moc jsme nestíhali a nakonec nám ujel autobus, kterým se mělo jet zpátky. Ale poradili jsme si a počkali na vlak. Všechno dopadlo dobře a do Plzně jsme dojeli v pořádku, jen se zpožděním.