Amazonky - 1. výprava s novými vedoucími

14. 10. 2016
Datum akce: 14. - 16. 10. 2016

1. Výprava s novými vedoucími

V pátek 14. října 2016 začala naše první výprava v novém školním roce s novými vedoucími. 
 Sešli jsme se na hlavním vlakovém nádraží. Přišlo nás celkem šest Amazonek (4 + 2 vedoucí), moji rodiče a mladší sestra (a samozřejmě naši králíčci). Vlakem jsme dojeli na zastávku Švihov, odkud jsme pokračovali v cestě autem. 
 Když jsme dorazili na místo, šli jsme ke studánce pro vodu. Začalo se stmívat, tak jsme posedávali u krbu, povídali si a hráli hry.
 Ráno jsme na rozcvičce hráli Rybičky. Dali jsme si snídani. Po snídani jsme luštili šifry, uzlovali, sekali a řezali dříví, rozdělávali oheň a škrábali brambory na čas.
 K obědu jsme měli zapečené brambory s masem a sýrem. Potom jsme se vydali hledat krále Arupottálie. Cestou jsme hráli hru Klíště. Asi tak v půli cesty jsme narazili na obrovské balíky sena postavené do kvádru vysokého přibližně 5 metrů. Vylezli jsme nahoru na balíky a kochali se nádherným výhledem na rozsáhlé údolí.
 Když jsme dorazili k letnímu sídlu krále, nemohli jsme ho nalézt. Proto jsme zpěvem oslavovali krásu toho místa v naději, že král se ukáže později. Bohužel se neukázal, proto jsme se vrátili s prázdnou.
 Večer jsme si povídali a hráli ,,Co kdyby...". Hlavním tématem byli kluci a František (Barči polštářek).
 V neděli jsme šli na mši a vrátili se domů.

PS: V sobotu dopoledne jsme taky fotili fotky jako z Matrixu.

Maya