druhá výprava Rebelek

2. 4. 2016
Datum akce: 2. 4. 2016

V sobotu 2. 4. jsme se všechny (dohromady nás bylo 11) sešly v domečku. V naší tajné schránce jsme objevily klíče a dopis od Pana Elefanta, ve kterém nám napsal, že se po znameních (fáborcích) máme dostat na zastávku, kde najdeme křídu a my (vedoucí) tam máme napsat svá telefonní čísla. Od té chvíle nám začaly chodit záhadné sms, ve kterých byly napsány různé zkoušky, které máme splnit.

Hned první úkol byl, že máme dojít do klubovny sv. Jiří. Když jsme tam došly, přišla nám další sms, že na daném místě máme hledat schovaný dopis s další zkouškou. Zkouška byla hra, ve které jsme měly za úkol vždy něco procvičit. Vždy, když jsme jednu zkoušku splnily, přišla nám další sms s místem, kde máme hledat další dopis. 

Tímto způsobem jsme takhle procvičily paměť, obratnost, sílu, důvěru, rychlost... Nakonec jsme obdržely poslední sms, ve které stálo, že všechny zkoušky jsme úspěšně splnily. Máme si sbalit věci a vydat se k mostu. Všechny jsme se tedy rychle sbalily a vydaly se na cestu. A u mostu se z ničeho nic objevil Pan Elefant. Byl celý v černém, s černou kápí přes hlavu a s černou maskou přes oči.

Řekl nám, že jsme ho překvapily, tím, jak jsme všechny zkoušky tak dobře splnily a že nás tedy bude potřebovat na svém dobrodružství. Všechno o jeho dobrodružství se dozvíme na příští výpravě. Nakonec, protože měla Květuška den předtím narozeniny, jí Pan Elefant popřál a dal jí klíček, kterým měla otevřít poklad, který byl schovaný na druhé straně řeky. Když jsme pak poklad našly a otevřely, našly jsme tam sladkou odměnu. 

Potom už jsme se vydaly na cestu zpátky do domečku, kde na nás už čekaly rodiče :)

Všechny jsme si výpravu užily a už se nemůžeme dočkat dobrodružství, které si pro nás pan Elefant připravil :)